fbpx
Rozë

Ky është projekti i ri nga Nasty D

Reperi Driton Bekteshi i njohur në publik si Nasty D, ka publikuar këngën e tij më të re. Ky projekt mban titullin “Mas teje, Mas meje” dhe reperi e solli të shoqëruar me videoklip, shkruan lajmi.net.

Për tekstin dhe melodinë e kësaj kënge reperi është kujdesur vetë, ndërsa videoklipi i këngës është realizuar nga Black Fish Entertainment .

Këtë këngë, Nasty D e solli pas projektit “Po mpelqen” të cilin e publikoi katër muaj më parë në bashkëpuinim me Robb Daddy.

Edhe pse i ri në skenë, Dritoni po pëlqehet nga publiku dhe në njoftimin që bëri në rrjete sociale në lidhje me publikimin e kësaj kënge, reperi pranoi vetëm komente pozitive

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close