fbpx
Lajme

LDK s’bën zë, Rudari ka pak fjalë, por jo shumë shpresëdhënëse

Anëtarë të kryesisë së VV-së në nivelin qëndror dhe lokal kanë shpallur fitoren e Shpejtim Bulliqit në Podujevë.

Atmosferë ndryshe është tek LDK-ja. Asnjë konfirmim zyrtar të fitores nuk ka patur deri më tani.

Nexhmi Rudari ka thënë se është herët te flitet për rezultate.

Megjithatë, asnjë konfirmim zyrtar nga KQZ nuk ka dhe të tre kandidatët janë në pritje të rezultateve të para zyrtare.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close