fbpx
Rozë

Maria do të godet me HipHop muzikë

Është me prejardhje nga Korça por jeton dhe vepron në Prishtinë ku është duke u bërë gati të godasë me videoprojektin e saj të parë në zhanrin HipHop. Quhet Maria dhe është vetëm 20 vjeçe. Në moshën 18 vjeçare ajo kishte marrë pjesë në konkursin e bukurisë Miss Pogradeci duke u shpërblyer me vendin e parë. Kënga dhe kënga e saj e parë është duke u punuar me muzikë nga Adal ëhite Austri ndërsa klipi nga një kompani kosovare.

AMP:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close