fbpx
Rozë

Mërgim Mjeku lanson projektin e ri “My Loco”

Mërgim Mjeku ka sjell projektin e ri “My Loco”.

Ky projekt është realizuar edhe me videoklip që është punuar nga”Filmnation”.

Kënga tanimë është në kanalin zyrtar, Youtube dhe pritet që të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close