fbpx
Lajme

Milaim Zeka: Albin Kurti është abuzuesi i shekullit, s’mund ta mbroj UÇK-në …

Milaim Zeka në emisionin Pressing ka thënë se Albin Kurti ka abuzuar me të gjitha temat nga pas lufta deri më sot. Sipas tij të gjitha këto i bënë vetëm për përfitime politike dhe asgjë tjetër.

Ai ka folur edhe për Drecunin.

Gazetari Milaim Zeka ka thënë në emisionin Pressing në T7 se Milorad Drecun është duke u hetuar për rrjedhjen e dosjeve të Speciales.

Zeka ka thënë se ka marrë informata që është pikërisht Drecun që ka rrjedhur dosjet e Speciales. Ai po ashtu ka thënë se nuk ka marrë kurrfarë dekorate.

Lexo Edhe:
Në Angli lind ideja e re, emigrantët ti dërgojmë në një ishull 800 milje larg
“Kam informata se pikërisht Drecun është duke u hetuar për rrjedhjen e dosjeve nga Specialja. Po ashtu ai nuk ka marrë kurrfarë dekorate nga Prokuroria Speciale”, ka thënë ai. /Express/Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close