fbpx
Lajme

Milaim Zeka: Kam informacione që Presidenti të mërkurën ikë në pushime

Milaim Zeka, deputet dhe Kryetar i Partisë Euroatlantike të Kosovës, në një studio televizive në T7, ka thënë se kam informacione se Presidenti Hashim Thaçi do të ikë në pushime.

Ai gjithashtu ka theksuar se presidenti Thaçi dhe ambasadat janë të interesuar ta gjejnë një kandidat konsensual dhe të mos shkojnë në zgjedhje. /epilogu/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close