fbpx
Lajme

Milaim Zeka: Kuku për mu, po për shumë e mutin kemi luftu

Shkruan dhe publikon një video Milaim Zeka:

A e dini nje gje: Kur po degjoje disa duke fole per veterane, per deshmor, per heronje, po me duket po i degjoje nga varret se si te renet per liri, po na thone: O kuku, kuku per mu, po per shume e mutin kemi luftu!!!

https://www.facebook.com/watch?v=529620778634254 VIDEO

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close