fbpx
Rozë

Në ditën e 25-të, Era Istrefi ‘e ndezë flakë’ instagramin me foto

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ashtu si shumë kolegë të saj ka pezulluar të gjitha aktivitetet muzikore shkaku i coronavirusit.

Ajo ndërkohë vazhdon të jetë herë pas here aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Era vendosi që në ditën e 25-të të karantinës të publikojë disa fotografi mjaft atraktive për ndjekësit në rrjetin social Instagram.

“Karantinë, dita e 25-të. Çfarë keni bërë ju të gjithë?”, shkroi Era në mbishkrimin e fotografisë.

Tags

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close