fbpx
Lajme

NJË 73 VJEÇAR NGA KOSOVA MBYTET NË BREGDETIN SHQIPTAR

Një 73-vjeçar nga Kosova ka ndërruar jetë në Durrës pasi është mbytur në det.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Shkëmbit të Kavajës.

“Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës,  shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.”, njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe  po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close