fbpx
Rozë

Njihuni me Genc Leka, një emër i ri i estradës sonë (Video)

Genc Leka është djali nga Gjilani i njohur deri më tani si instrumentalist i saksofonit dhe klarinetës. Genci si duket tash e tutje do të filloj të provoj veten edhe si një këngëtar.

Në një video të postuar nga vet ai në rrjetin social facebook ai shihet duke kënduar live këngën e grupit Fisnikët dhe Hekuran Krasniqi.

Për ndonjë projekt të ri presim nga Genc Leka.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1672927936058817&id=100000248807513

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close