fbpx
Lajme

Njihuni me “Himena” – Rap artistja që po bombardon tregun muzikor me freestylet e saj!

“Veq vete a ta don
Qe ki tru ti harron
Meniher trupin e lshon
Shum leht nover shkon”

Me tekste të fuqishme e provokuese Himena vazhdon të godas tregun e muzikës me freestylet e publikuara, të cilat sjellin një revolucion në Rap e Hip-Hop. Me një stil unik të paraqitjes dhe agresivitet në tekste Himena paraqet figurën që i ka munguar estradës Kosovare! Së shpejti pritet edhe publikimi i këngës së parë e cila pritet të krijoj një zhurmë të madhe mes artistëve sepse edhe stili i saj unik krijon konfuzion tek artistët tjerë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close