fbpx
Lajme

Olluri: Thirrne Martin Berishajn, i njeh do të Beogradit që merren me rrymë

Gazetari Parim Olluri është dallur me vendimin për reduktimet e energjisë elektrike në Qeverinë Kurti.

Ai ka thënë se “Thirrne Martin Berishajn. Nashta mundet me na ndihmu dicka. I njeh do te Beogradit qe merren me rryme. Bravo Qeveria Kurti! Edhe ne Qeverine e Bajram Kosumit ka pase menaxhim ma te mire“. ka përfunduar shkrimin ai.

Ndërsa gazetari Ilir Mirena në profilin e tij në facebook ka shkruar se;

Dmth Qeveria e Kurtit, nuk ia paska kry zotimin prej 100 milione eurosh KESCO’se per subvencionim te importit te energjise elektrike ne dimrin e kaluar.

Çfare njerez t’papergjegjeshem. As iden se kane per peshen e fjales, premtimeve dhe obligimeve qe marrin persiper si Qeveri e si kryeminister.

Demek, me logjiken e mashtruesve ordiner kane thane hajt se harrohet, hajt se ja bajm diqysh, hajt se do militantave jemi kah ju shesim premtime e pallavra…

Çfare taksirati i ka kane k’tij vendi me k’ta fmije

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close