fbpx
Lajme

Pacolli: Nuk ka më kthim prapa, kundër hajnave për të ardhmen e vendit

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Fitore Pacolli, ka publikuar të dhënat e raportit të UNDP, ku sipas tij 65 për qind e qytetarëve janë të kënaqur me punën e Kryeministrit.

Tutje ka shkruar Pacolli në Facebook, se përkrahja për Lëvizjen dhe Albinin po rritet, nuk ka kthim prapa dhe se kundër hajnave për të ardhmen e vendit.

Postimi i saj i plotë në Facebook:

Sipas të gjeturave nga hulumtimi i UNDP-së

65% të qytetarëve të kënaqur me Kryeministrin e 60% të qytetarëve të kënaqur me Qeverinë Kurti. Ndryshimi është i madh, nga Nëntor 2019 – 20.70% në Prill 2020 – 65.40%.

Përkrahja për Lëvizjen dhe Albinin po rritet. Nuk ka kthim prapa. Kundër hajnave për të ardhmen e vendit tonë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close