fbpx
Lajme

Përkrahësi i VV-së nga Prizreni: Gjithçka është në disfavor të Haskukës, ai nuk ka menaxhuar mirë

Opinionisti dhe përkrahësi publik i Vetëvendosjes z. Blerim Gashi ka dhënë deklarimin e tij sa i përket zgjedhjeve në Prizren. Ai ka deklaruar se “Gjithçka është në disfavor të Haskukës, sepse ai nuk ka menaxhuar mirë në Prizren”.

Pavarësisht se z. Blerim Gashi njihet për qëndrimin e tij publik pro Vetëvendosjes por ka kritikuar ashpër qeverisjen e z. Mytaher Haskukës.

Drejtuesi i emisionit politiko Kushtrim Sadiku, u involvua në debat duke thënë se “sapo më erdhi një mesazh ku thotë, ne hasjanët e LDK-së do ta votojmë Shaqir Totajn në rundin e dytë”.Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close