fbpx
Rozë

Premierë: ‘Columbia’ publikohet nga Majlinda Dada dhe Ghulo (Video)

Këngëtarja, Majlinda Dada   sjell këngën e re në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Ghulo

Kënga titullohet, ‘Columbia’ dhe është me tekst nga vetë artisti, Ghulo. Ky projekt është finalizuar edhe me videoklip nga XLFILMS.

Për me shumë shikoni linkun me poshtë./Epilogu.com/

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close