fbpx
Rozë

Premierë: Flora publikon këngën ‘Inati’ (Video)

Këngëtarja, Flora Gashi sapo ka publikuar projektin me të ri muzikor.

Kjo këngë quhet ‘Inati’ dhe është realizuar me shumë kujdes, madje edhe është finalizuar me videoklip. Këngëtarja  shfaqet si asnjëherë me parë me shumë stil.

Për me shumë shikoni linkun me poshtë

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close