fbpx
Rozë

Premierë: Zon Perdeda publikon projektin e ri (Video)

 

Zon Perdeda është artisti me i ri i talentuar i skenës shqiptare, ai është lindur në Zvicër dhe jeton atje.

Artisti në fjalë ka dy projekte mirëpo nuk po ndalet së punuari ai para disa ditësh ka publikuar projektin e ri, e që është një këngë e punuar nga Blackfish Entermedia.

Kënga mban titullin ‘Senjorita’ dhe pritet të pëlqehet nga publiku njëjtë sikur projektet e kaluara.

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close