fbpx
Rozë

Publikohet kënga “Smile” nga Keepman dhe Young Zerka

‘’Smile’’ titullohet kënga e re në të cilën Keepman dhe Young Zerka kanë ardhur në bashkëpunim.

Ky projekt muzikor vjen edhe me videoklip. Kënga është realizim i Kollaps Music, ndërsa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Niza.

‘’Smile’ u mirëprit nga publiku.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close