fbpx
LajmeSport

“Pushtohet Bullgaria”

Ka përfunduar ndeshja midis Kombëtares së Bullgarisë dhe asaj të Kosovës, ku kjo e fundit doli fituese me rezultat 3-2.

Ndeshja është zhvilluar në stadiumin “Vasil Levski” që ndodhet në Sofje të Bullgarisë

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close