fbpx
Lajme

Qytetarët e akuzojnë Sami Kurteshin se ka rrahur gruan e vet në shesh të Gjilanit

Ish deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje dhe anëtari i saj në KQZ, Sami Kurteshi, e ka quajtur Presidentin Hashim Thaçi “kriminel vrasës”, duke thënë se ai do ta marrë këtë “titull zyrtar” pas konfirmimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale.

Ai e ka bërë këtë koment në profilin e tij në Facebook, ku ka shkruar pas fjalimit të Presidentit Thaçi, si përgjigje nga propozim-aktakuzës nga Prokurori i Dhomave të Specializuara, të publikuar ditë më parë pa konfirmimin ose rrëzimin e saj nga Gjykata, transmeton lajmi.net.

Por, Kurteshin e kanë kryqëzuar me komentet e tyre qytetarë të shumtë, ndërsa e kanë akuzuar edhe për rrahjen e gruas së tij në sheshin e qytetit të Gjilanit.

“Kur po don me ti qitë denoncimet e grus që e ke rreh para komunës”, ka shkruar njëri nga ata, në komentet poshtë statusit të tij në Facebook.

Më poshtë, mund t’i lexoni disa nga komentet ndaj postimit të Sami Kurteshit:

SHPËRNDAJE

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close