fbpx
Lajme

Rekordi i ri i policisë, 2366 tiketa për 24 orë

Policia e Kosovës gjatë ditës së mërkurë ka thyer rekordin sa i përket shqiptimit të dënimeve në komunikacion për shkak të kundërvajtjeve të ndryshme.
Sipas raportit policor, ajo ka shqiptuar 2366 tiketa për 24 orë.

Poashtu gjatë ditës së djeshme, sipas raportit të Policisë, kanë ndodhur 28 aksidente në komunikacion me të lënduar dhe 54 pa të lënduar, përderisa aksidente me fatalitet nuk ka pasur.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close