fbpx
Rozë

Rita Ora fotografohet në jahtin luksoz me miqtë dhe të dashurin e saj

Ajo është duke shijuar një pushim të këndshëm me një grup miqsh në Ibiza, përfshirë edhe të dashurin e saj të ri Romain Gavras.

Dhe Rita Ora vazhdoi argëtimin të premten ndërsa ajo u fotografua në oqean, duke treguar figurën e saj fenomenale trupore.

Krijuesja e hitit “Hot Right Now”, 29 vjeçare, dukej e pabesueshme kur shihej rreth e rrotull, me trupin e saj mahnitëse dhe një palë bikini ngjyrë ari.

Rita ndodhej në anije dhe më pas shijoi një zhytje në det, teksa u kap nga paparacët aty pranë.

Fotografitë tregojnë linjat atraktive trupore të Ritës, të cilat nuk mund ta lënë askënd diferent.

Me flokët e saj të shkurtra bjonde të lëshuara lirshëm dhe pa makijazh, sytë e të gjithëve drejtoheshin në fizikun e tonifikuar të këngëtares së hitti “Hot Right Now”.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close