fbpx
Lajme

Rron Gjinovci: Me vra Hashim Thaçin, nuk është krim, është akt çlirimi

Aktivisti i shoqerisë civile i afërt me Vetëvendosjen, sot ka organizuar protestë kundër deputetit dhe profesorit Ardian Kastrati.

Aktivisti i shoqërisë civile, Rron Gjinovci, i cili dikur ishte pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje, dikur bënte thirrje për vrasjen e ish Kryeministrit Hashim Thaçit përmes rrjetit social, Facebook.“Me e vra sot Hashim Thaçin nuk është krim, është akt çlirimi”.


Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close