fbpx
Lajme

Sami Lushtaku: Mirë që nuk e lejuan Albin Kurtin në Drenicë, mos t’ia mësyjnë këtej

Kryetari i PDK-së në Skenderaj dhe personaliteti me ndikimin më të madh në Drenicë, ish komandanti i Zonës z. Sami Lushtaku në një tubim me simpatizantët e PDK-së në Drenicë, ndëgjohet duke thënë se “Albin Kurti financohet nga Serbia”, si dhe sipas tij është mirë që Albin Kurti nuk u lejua të mbajë takim në Drenicë.

Ndëgjojeni të plotë inqizimin: https://www.youtube.com/watch?v=RVj053xvQdg&fbclid=IwAR3oMbP-fJPgRj0L6pMEYRjCsRnw3_ORiwcKNA8I41L53deCD1cYBKEGsOM

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close