fbpx
Lajme

Saranda Bogujevci: Deklaratat e Driton Selmanajt më kanë fyer më shumë se gjithçka tjetër

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Driton Selmanaj dje ka folur rreth çështjes së të pagjeturve dhe përplasjeve që kanë ndodhur në seancën e djeshme, për të cilët ka thënë se është i lodhur me qasjen e e përdorimit të personave të zhdukur për një grusht vota.

Ndërsa, Saranda Boguejvci e ftuar në emisonin “Frontal” në T7 ka folur për këtë deklaratë duke thënë se e ka fyer më shumë se çdo gjë tjetër.

“Unë jetoj me atë pjesë çdo ditë, msohesh me gjet mënyrën me jetu nuk e harron kurrë, nuk largohet, bohet pjesë e jotja dhe une do të jetoj me këtë pjesë deri sa të vdes. Deklarata e Driton Selmanajt, zv.kryeminstër i Kosovës thotë se kanë fyer më shumë se gjithçka tjetër”, ka thënë Bogujevci.

Ndërsa, Selmanaj thotë se është keqinterpretuar deklarata e djeshme në Pressing për Saranda Bogujevcin.

Ndërkohë, Selmanaj reagoi sot përmes një postimi në Facebook, ku tha se deklarata e tij është nxjerrë nga konteksti.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close