fbpx
Rozë

“Se dite’, titullohet videoprojekti më i ri i Luizës (Video)

Është vetëm 16 vjeçare dhe po publikon videoprojektin e saj të dytë me rradhë në karierën profesionale. Bëhet fjalë për Luizën, bukuroshen nga Prizreni që i është futur skenës muzikore. Projekti i saj është punuar me muzikë nga RedBox ndërsa videoklipi nga Valon Aziri. Klipi i saj është publikuar nga platforma më e madhe shqiptare ArkivaShqip, ndërsa projektin e Luizës ‘Se dite’ mund të shihni në vazhdim..

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close