fbpx
Rozë

Së shpejti Mozzik vjen me projektin e radhës “I pa ftyrë” (Foto)

Reperi  i njohur Mozzik vjen me një projekt tjetër të radhës, këtë e ka paralajmëruar  menaxheri i tij, Mehmet Elshani përmes rrjetit social Instagram.

Kjo këngë titullohet “I pa fytyrë” dhe pritet të publikohet së shpejti.  Si  çdo  projekt tjetër  edhe ky është i punuar nga Zzap & Chriss.

Padyshim që Mozzik edhe këtë herë do të vijë më një super hit, duke pasur parasysh që artisti çdo këngë që ka lansuar i është shndërruar në një hit nga publiku.

Për me shumë, mbetet të shihet se kur do të lansohet kjo këngë, shkruan Epilogu.com

 

View this post on Instagram

Coming soon @mozzik @zzapnchriss

A post shared by Met Elshani (@mettelshani) on

Tags

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close