fbpx
Lajme

Si drejtor i VV-së e la punëtoren e tij shtatzënë, tani kandidon për deputet

Gjatë mandatit të tij si Drejtor i Infrastrukturës në Komunën e Prishtinës, Hysen Durmishi, kishte krijuar lidhje dashurie me një zyrtare të Komunës. Kjo lidhje nuk mbeti me kaq pasi ata u bënë edhe prindër të një djali.

Lajmi.net e kishte zbuluar këtë lidhje të Durimisht me punëtoren e Komunës më 1 shkurt të këtij viti.

Durmishi nuk po e fsheh më martesën e tij të dytë, djalin e bashkëshorten po e shfaq në profilin e tij zyrtar në FB.

Një postim të tillë e ka ndarë në FB edhe sot.

“Në angazhimet e shumta për javën e Lëvizjes, një vizitë e këndshme nga Mirjeta e Dielli gjatë pauzës”, ka shkruar Durmishi.

Gruaja e tij e dytë, ishte beqare në kohën sa u lidh me të martuarin Hysen Durmishi.

Durmishi i është rikthyer aktivitetit politik dhe tani do të kandidojë për deputet nga partia e z. Kurti.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close