fbpx
Lajme

Stresi edhe në 2014 ngjalli shumë debat sepse doli kundër homoseksualëve: Një burrë nuk mund të q….

Arkimed Lushaj i njohur ndryshe si Stresi vazhdimisht e ka mbajtur një qëndrim karshi komunitetit LGBT. Ai këtë qëndrim e ka ripërsëritur disa herë edhe në Big Brother VIP Kosova. Për këtë qëndrim ai ishte kritikuar nga opinionistët dhe të tjerët.

Por edhe në vitin 2014 ai kisht dalur haptaz kundër këtij komuniteti duke përdorur gjuhë të ashpër.

Atëherë, Stresi kishte treguar se është kundër homoseksualëve.

Ai kishte postuar një foto ku dy meshkuj puthen në një metro me njëri-tjetrin.

Dhe, mbi foto shkruan se burri nuk mund të q…..

“A q…burri? Jo, kurrë në botë. Ai që është burrë nuk q…. pffffff””, shkruan Stresi sipër fotos.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close