fbpx
Rozë

Super mbrëmjë në Dingolfing të Gjermanisë

Në Digolfing të Bayernit të Gjermanisë për nderë të 10 vjetorit të Pavarësisë së Republikës së Kosovës do të organizohet një super mbrëmje nga Eagles Event ku do performojnë yjet më të njohura të skenës shqiptare edhe atë 2 Ton, Robert Berisha, Shkurte Selimi e shumë emra të njohur të skenës. Në kete mbramje do të ketë edhe shumë befasi dhe dhurata nga kompani të ndryshme, ndërkohë që për më shumë informacione rreth mbrëmjes mund të informoheni në faqen Eagels Event në facebook.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close