fbpx
Lajme

Syla: Gërrnaçi tha unë jam hajn në Evropë, këta janë pikërisht baza elektorale e Albin Kurtit

Shkruan: Valon Syla

A e nive atë gërrnaçin që i shajke veteranët që i tha policëve, une jam hajn në Evropë, s’jam këtu.

Kishe me vjedh jashtë është patriotizëm. E këta janë pikërisht baza elektorale e Albin Kurtit, që kanë ikë nga liria e Kosovës, dhe përbuzin dhe shajnë çdo vlerë këtu. Slojnë sen pa bo atje e këtu moralizojnë me veteranë tashmë të plakur 22 vjet pas lufte.

#albanologji#vv#gërrnaçi

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close