fbpx
Rozë

Talentja e njohur shqiptare me ofertë milionëshe në Amerikë (Foto)

Me duart e arta i bën të bukura shumicës nga femrat e estradës,

Bëhet fjalë për vajzën nga Kosova e quajtur Ajkune, shumë herë emri dhe puna e saj ishte temë diskutimi në mediat rozë.

Ka arritur shumë sukses në Zvicër duke u bërë ndër më të njohurat.

Ndërsa së fundmi ajo ka pasur një ofertë punë, me shumë milionëshe nga një firmë në Amerikë. Diç kanë mësuar burime të mediumit tone. Madje këto burime gjithashtu tregojnë që ajo e ka refuzuar këtë ofertë.

Ky refuzim është bërë nga Ajkuna duke e vënë në pik të pare familjen e mandej profesionin. Ajo nuk ka dashur që të qëndrojë larg familjes dhe kështu e ka refuzuar këtë punë e që mund të jetë ëndërr e shumë femrave shqiptare apo Zviceranë që merren me këtë profesion.

Kujtojmë që Ajkuna është duke korrë suksese të mëdha në këtë fushë.

Tags

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close