fbpx
Rozë

Talentja shqiptare takohet me stilistin me të njohur në botë

Ajkuna, specialistja e ndryshimit të ngjyrave në Zvicër nuk po ndalet me suksese.

Duart e saj të arta kanë zbukuruar shumë artistë të njohura, të cilat janë ndarë të kënaqura me punën dhe profesionalizmin e saj.

Ajo me anë të një postimi në rrjetet sociale ka njoftuar për takimin e saj me stilistin me të famshëm në botë, Mounir Salon

“Ç’do gjë është e mundur, kur e donë punën me Shpirt e me zemër.
Mu plotësu edhe një dëshirë e madhe e imja, që te jem pjesë e Masterclass të Mounir Salon”, ka shkruar Ajkunja në Facebook, duke njoftuar edhe për një diplomë nga Masterclass.

Epo suksese për Ajkunën.

 

 

 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close