fbpx
Lajme

Tërmet gjatë natës në Thumanë, Durrës e Fushë Krujë


Lëkundje të tokës janë regjistruar gjatë natës në Shqipëri.

Këto lëkundje janë ndjerë disa herë pak pas mesnates.

Tërmeti është regjistruar në Thumanë, Durrës dhe zonat përreth.

Ndërkohë, maginduta e tyre ndryshonte nga 1.6 deri në 2.6 ballë të shkallës Rihter. /Telegrafi/

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close