fbpx
LajmeShëndeti

Tërmkolli godet LDK-në dhe Qeverinë Hoti: krejt çka po bën Qeveria është veç “Biznes Covid-19”

Ish-deputetja e LDK’së, Melihate Tërmkolli, ka kritikuar Qeverinë Hoti lidhur me menaxhimin e pandemisë së Covid-19, shkruan Gazeta Metro.

Madje, ajo për qeverinë qe drejtohet pikërish nga partia e saj, tha se po bën “Biznes Covid’19”.

Tërmkolli ka thënë se kjo është turp i madh.

“Krejt çka po bën qeveria është veç “Biznes Covid’19” ! Turp i madh! Krim!#MT”, ka shkruar ajo.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close