fbpx
Lajme

Thaçi: Në politikë nuk jam nga ata që krasis po nga ata që mbjell

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi ka sqaruar sërish fotografinë e tij  duke krasitur në vendlindjen e tij.

Sipas tij, fotografia ndryshe është interpretuar nga mediat, pasi kishte shkuar t’i ndihmone vëllait të tij me punët në fshat.

”Në Politikë nuk jam nga ata që krasis po nga ata që mbjell dhe bashkoj njerëzit e paravësisht ideologjive apo aspekteve lokale’’ , ka theksuar ai tek “Cim Peka”.

AMP:
AMP:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close