fbpx
Lajme

Thaçi s’është i vetëm, dhjetëra shqiptarë afër tek Gjykata e Hagës

Në kohën kur do të intervistohet presidenti Thaçi tek Prokuroria Speciale në Hagë, dhjetëra shqiptarë po qëndrojnë afër Gjykatës.

Me mbishkrime të ndryshme dhe flamurin e UÇK-së, shqiptarët nga të gjitha trevat po përkrahin presidentin Thaçi dhe luftën e pastër të UÇK-së.

Indeksonline mëson se pas pak pritet të rritet numri i përkrahësve shqiptarë tek Gjykata në Hagë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close