fbpx
Rozë

Trëndafila të kuq, dhuratë për këngëtaren shqiptare po nga kush? (Foto)

Anna Jenifer, këngëtarja e njohur e muzikës popullore dhe performuese në shumë evenimente në diasporë ka marrë një dhuratë shumë speciale edhe atë trëndafila të kuq por pas shpërndarjes në rrjetet sociale ajo nuk ka bërë të ditur se kush i ka dhuruar ato, ndonëse këngëtarja atraktive i ka shumë dëshirë befasitë me siguri ndonjë nga fansat e saj ka dashur t’i bëj një gjë të tillë duke e lumturuar deri pafund. Një buqetë me lule të bukura do i donte secila femër e poashtu në prag të festës së Ditës së të dashuruarve…

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close