fbpx
Lajme

Vdes aktori Adem Mikullovci

Ka vdekur aktori i njohur Adem Mikullovci.

Lajmin e ka bërë të diura gruaja e të ndjerit, Lumnije Mikullovci.

“Sonte pas mesnatës në ora 00:20 ndëroj jetë më i dashuri jonë Adem Mikullovci! Për informata tjera dhe ceremoninë e varrimit ju lajmërojmë”.

Mikullovci legjislativin e kaluar ishte deputet i Lëvizjes Vetëvendosje.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close