fbpx
Rozë

Xhensila Myrtezaj përlotet kur sheh me sytë e saj mjerimin e familjes nga Kashari

Çifti i njohur i ekranit i është gjendur pranë një prej familjeve të varfëra në Kashar.

Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku kanë shkuar për të ndihmuar një familje në nevojë.

Varfëria e tejskajshëm e tyre ka prekur të dy emrat e njohur madje Xhensila është parë me lot në sy. Ata janë gjendur pranë familjes së Ferit Sorrës, i cili mes halleve të shumta nuk i siguron dot fëmijëve as ushqimin.

Prej kohësh i sëmurë me kancer e plot maraz që fëmijëve të tyre nuk mundi ti lë asgjë edhe pse punoj gjithë jetës. Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj iu bashkua Fundjavës Ndryshe dhe sollën plot ndihma e dhurata për 3 ëngjëjt e vegjël.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close