fbpx
Lajme

Agim Veliu shpall fitoren në Podujevë

Agim Veliu i LDK’së ka shpall fitoren në Podujevë.

“Rezultatet tona flasin për fitore bindëse të LDK’së me 64%. Ju faleminderit për besimin e dhënë dhe për kulturën e lartë të treguar gjatë gjithë këtij procesi”, ka thënë ai.

Në balotazh Veliu u përball me kandidatin e VV’së Ajet Potera.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close