fbpx
Rozë

Elvana Gjata paralajmëron këngën e re (Foto)

Artistja e muzikës, ka pozuar nga një studio muzikore. 

Bazuar në fotografinë publikuar në InstaStory, Elvana Gjata shumë shpejt do të vije me një projekt të ri muzikor, shkruan Indeksonline.

Janë fansa të shumtë të saj që presin me padurim të dëgjojnë ndonjë këngë të re të këngëtares.

Si gjithmonë, Elvana di të shfaqet e bukur dhe me shumë stil.

Lirisht mund të themi se ajo është një artiste e rrallë!

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close