fbpx
Lajme

Isa Mustafa në Spitalin Amerikan, ka probleme shëndetësore

Ish- kryeministri i Kosovës dhe lideri i LDK’së është dërguar për në Spitalin Amerikan pasi që kishte pasur disa probleme shëndetësore.

Zyrtarë të Spitalit Amerikan i kanë konfirmuar të mërkurën Expressit se ish-kryeministri është pranuar në këtë spital duke mos dhënë detaje të tjera rreth gjendjes së tij shëndetësore.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close