fbpx
Lajme

Agim Bahtiri: Rejat më shumë më duan mua se sa baballarët e tyre (VIDEO)

Kryetari aktual z. Agim Bahtiri njihet për deklaratat e tij interesante. Ai përpos premtimeve megallomane për krijimin e 15 mijë vendeve të punës, kishte dhënë edhe një intervistë ku tregonte për familjen e tij.

Ai kishte deklaruar se “i kam katër reja që i përshëndes dhe i dua shumë, ato vijnë nga Kosova, unë kam bëra shumë gjëra për ty sa që më shumë më duan mua se sa baballarët e tyre”.

Ai poashtu kishte deklaruar se qytetarët e shumtë e mbajnë fotografinë e tij në kuletën e tyre.

VIDEO:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close