fbpx
Lajme

Eskalon ish agjenti serb: Shërbimi ynë e futi Kurtin tek Demaçi për ta vëzhguar, ai është agjent i yni

Ish agjenti serb Dejan Luçiç ka hedhur akuza tepër të rënda në drejtim të Kryeministrit Albin Kurti. Ai ka thënë se Kurti ishte person shumë i arsimur dhe pikërisht shërbimi i tyre e futi me detyrë tek Demaçi për ta vëzhguar dhe këtë punë ai e bënte jashtëzakonisht mirë.

Sipas tij Kurti u lirua me vendim të Koshtunicës edhe pse paraprakisht kur ndëgjoi Milloshevici për lidhjen e tij me vajzën e Sokolovicit u zemërua shumë.

Ai shkon edhe më tutje ku thotë se Kurti është agjent i tyre dhe çdo gjë që bënë iu konvenon atyre.

VIDEO:

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close