fbpx
Lajme

Kajtazi për Sali Mustafën: Të dua Cal, ke qenë patriot dhe do mbetesh përgjithmonë

Gazetari Vehbi Kajtazi përmes një postimi në Tëitter, ka thënë se nëse do të ketë drejtësi Salih Mustafa do të kthehet në Kosovë, ndaj të cilit me 16 dhjetor pritet të spallet aktgjykimi.

Kajtazi, tutje ka shkruar se Mustafa ka qenë patriot dhe do të mbetet përgjithmonë. Tutje, ai tha se bashkëluftëtarët e Mustafës po presin që ai të dënohet.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button
Close