fbpx
Rozë

Kjo është shuma marramendëse që “Kemali” paguhet për dy reklama

Aktori turk, Burak Ozçivit, i njohur te ne me rolin e tij si “Kemajli” në serialin “Kara Sevda” ka arritur një marrëveshje me një kompani nga Dubai, ku do të paguhet më shumë se 1 milion euro.

Në fakt do të paraqitet në dy reklama si dhe që do të shfaqet në media televizive të ndryshme.

Ndryshe, kujtojmë se Burak në qershor të këtij viti i ka dhënë fund beqarisë, ai është martuar me aktoren e bukur turke Fahriye Evcen.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close