fbpx
Rozë

Adhuruesi i ‘çmendur’ i Elvana Gjatës, shikoni çfarë po ndodh në shtëpinë e saj

Elvana Gjata ka qëndruar larg rrjeteve sociale që prej festave të Nëntorit.

Këngëtaraja që po zhvillon karrierën e saj muzikore jashtë Shqipërisa ka zbuluar një super ambjent ku është duke qëndruar në Gjermani.

Një dhomë e mbushur me trëndafila plot ngjyra dhe dy mace të adhurueshme.

Mos vallë Elvana ka një adhurues sekret dhe ne nuk e dimë…?  Këngëtarja nuk ka dhënë me tepër detaje. Fokusi i këtyre publikimeve duket se më tepër ishin macet. /Gazeta Express/ 

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close