fbpx
Rozë

Shikone se çfarë bën Gjyla pas xhirimeve! Do të shkriheni së qeshuri (Video)

Osman Azemi është një nga aktorët më të talentuar shqiptar. Me rolin e tij “Gjyla” ai tashmë është bërë një nga personazhet më komik dhe më të dashur.

Osmani nuk është komik vetëm para kamerës, ai i tillë është edhe pas xhirimeve. Kjo video e postuar në rrjetin social Instagram të Stupcave tregon më së miri këtë gjë.

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close