fbpx
Rozë

Kështu e ka deformuar shtatzënia Kylien

Kështu e ka deformuar shtatzënia Kylien
 Një ndër femra më të përfolura në botë, Kylie Jenner e cila famën dhe suksesin e saj e ngriti për pak vite, duket se më në fund po i vërteton fotografëve se është shtatzënë.
Kjo e fundit është përfolur për një shtatëzani të mundshme por që ende nuk e ka pranuar një fakt të tillë, transmeton Indeksonline.

20 vjeçarja së fundi është fotografuar përderisa po nisej për në eventin e organizuar të ditëlindjes së nënës së saj, Kris Jenner.

Siç duket Kylie është vërtetë shtatzënë por që nuk dihet se fëmija i takon reperit Tyga apo të dashurit të fundit, Travis Scott, pasi lidhjet ishin shumë të afërta me njëra-tjetrën.

Ndryshe Kylie po vazhdon suksesin e gjithë produkteve kozmetike të cilat ajo ka hedhur në treg së fundi

Artikujt e ngjajshëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close